Kır Çiçeğı
3-7 yaş
Fiyatı: 13,50 TL (KDV dahil)
Ciltli, kuşe kağıt,
32 sayfa,
265 x 215 mm
ISBN 978-9944-701-06-8
Birinci baskı: Eylül 2007
Süslü Püslü Prenses
Yazan: Christine Naumann-Villemin
Resimleyen: Marianne Barcilon

Buket hayatından hiç memnun değil. Oynamaya tiril tiril prenses giysileriyle gitmek istiyor. Oysa annesi, kar yağdığı bahanesiyle buna izin vermiyor. Neyse ki Buket, sıcak giysilerin de çok kullanışlı olabileceklerini keşfediyor - her ne kadar annesinin düşündüğü biçimde olmasa da... Çünkü bir çocuk hem süslü püslü prenses, hem de Tarzan olabilir!

Küçücük kızınız evden çıkmadan önce iki saat takıp takıştırıyor, ayaklarına dolanmasına karşın prenses elbisesinden vazgeçmiyor ve pembeden başka renk giymek istemiyor mu? “Bu kızın hali ne olacak?” diye saçınızı başınızı yolmadan önce, bizce kızınızın anneannesine, kendi kızının aynı yaştaki durumunu sorun. Bir de bu kitabı kızınızla okuyup Buket’e birlikte gülün!

Tanıtım fişini indirin (PDF - 862 kb)

Fransız yazar Christine Naumann-Villemin ve çizer Marianne Barcilon, neşe ve enerji dolu kitaplarında, çocukların büyüklü küçüklü sorunlarına gülmece duygusuyla yaklaşıyorlar. Ancak burada sözkonusu olan, büyüklerin çocuklara gülmesi değil, çocukların kendilerine gülmeleri. Çünkü bu kitaplar çocukları ciddiye alıyor, onlara dürüstçe yaklaşıyor ve onların bakış açısını yakalamaya çalışıyorlar.

Naumann-Villemin ve Barcilon’un kitapları, yedi Avrupa dilinin yanısıra Çince, Japonca ve Korece’ye çevrildi.

Bu dizideki diğer kitaplar:

Nina’ya Kardeş Geliyor

Nina’nın Emziği

Şirin Yuvaya Gidiyor

© 2007-2011 Kır Çiçeği Yayıncılık ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.