Kır Çiçeğı
3-7 yaş
Fiyatı: 15,00 TL (KDV dahil)
Ciltli, kuşe kağıt,
32 sayfa,
245 x 280 mm
ISBN 978-9944-701-23-5
Birinci baskı: Ekim 2011
Elmer ve Süperfil
David McKee

Rengârenk fil Elmer, ormanda yürürken Süperfil’e rastlıyor. Ama o da ne? Bu küçük fil, giysileri yırtılınca, süper kahramanlığına yakışmayan gülünç bir duruma düşmüş! Kimselere görünmeden Zelda Teyze’ye gidip giysilerini diktirmesi gerekiyor. Elmer’e ise, karşılarına çıkan hayvanları oyalamak düşüyor: Mizah ile, öykülerle, müzik ve dansla, bazen de gürültü patırtıyla.

İngiliz çizer ve yazar David McKee’nin yarattığı rengârenk fil Elmer, dünyada 3-7 yaş arasındaki çocukların en sevdikleri öykü kişilerinden biri. Elmer dizisi, otuzsekiz dilde yayınlanıyor ve ilk kitabının çıktığı 1989’dan beri başarısını arttırarak sürdürüyor.

Elmer kitapları, çocuklara hoşgörü, barış, dayanışma, iletişim, kuşaklar arası sevgi temalarını, metin ve resimlerin birlikte oluşturdukları dille, çok etkili bir biçimde anlatıyorlar.

Elmer dizisi, yazarının ülkesinde, BBC Çocuk televizyonu (CBeebies), BBC Okul televizyonu ve BBC Okul Radyosu’nun programlarında da kullanılıyor.


İngiliz çizer ve yazar David McKee’nin yarattığı rengârenk fil Elmer, dünyada 2-7 yaş arasındaki çocukların en sevdikleri öykü kişilerinden biri. Elmer dizisi, yirmiden fazla dilde yayınlanıyor ve ilk kitabının çıktığı 1989’dan beri başarısını arttırarak sürdürüyor.

Elmer kitapları, çocuklara hoşgörü, barış, dayanışma, iletişim, kuşaklar arası sevgi temalarını, metin ve resimlerin ortaklaşa diliyle çok etkili bir biçimde anlatıyorlar.

Bu dizideki diğer kitaplar:

Elmer

Elmer ve Kelebek

Elmer ve Hipopotamlar

Elmer ve Gökkuşağı

Elmer ve Pembegül

© 2007-2011 Kır Çiçeği Yayıncılık ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.